# Dames Recreanten 3

Trainer / coach: Marijn van Duijl
Trainen / wedstrijd: maandag van 20:30 tot 22:00
Competitie: Sevenum

Speelsters:

Bianca Aerts
Esther van Duijl
Lobke van Giesen
Desiree van Haaren
Rachel van Swelm
Elle Wijnhoven 

 

Wedstrijden Recreanten 3

16-9-2019 Aspargos 2 20.30 Grubbenvorst
23-9-2019 AV Flash 3 21.00 Arcen
19-9-2019 Set Up 5 19.20 Meerlo
19-9-2019 VC Kessel 4 21.00 Kessel
1-10-2019 Ijsselstein 2 20.30 Ijstelstein
1-10-2019 VC Olympia 4 20.00 Panningen
1-10-2019 VC Trivia 6 21.00 America
2-10-2019 Touch '80 20.00 Blerick
15-10-2019 VC Olympia 4 20.00 Panningen
21-10-2019 Aspargos 2 20.30 Grubbenvorst
22-10-2019 VC Trivia 6 21.00 America
24-10-2019 Set Up 5 19.20 Meerlo
24-10-2019 VC Kessel 4 21.00 Kessel
29-10-2019 VC Olympia 4 20.00 Panningen
4-11-2019 AV Flash 3 21.00 Arcen
5-11-2019 Ijsselstein 2 20.30 Ijstelstein
6-11-2019 Touch '80 20.00 Blerick
18-11-2019 Aspargos 2 21.30 Grubbenvorst
19-11-2019 VC Trivia 6 21.00 America
21-11-2019 Set Up 5 19.30 Meerlo
28-11-2019 VC Kessel 4 21.00 Kessel
2-12-2019 Aspargos 2 21.30 Grubbenvorst
2-12-2019 AV Flash 3 21.00 Arcen
4-12-2019 Touch '80 20.00 Blerick
17-12-2019 Ijsselstein 2 20.30 Ijstelstein
17-12-2019 VC Olympia 4 20.00 Panningen
17-12-2019 VC Trivia 6 21.00 America
19-12-2019 Set Up 5 19.20 Meerlo
13-1-2020 VC Trivia 6 21.30 America
14-1-2020 Ijsselstein 2 20.30 Ijstelstein
14-1-2020 VC Olympia 4 20.00 Panningen
15-1-2020 Touch '80 20.00 Blerick
27-1-2020 Aspargos 2 21.30 Grubbenvorst
30-1-2020 Set Up 5 19.20 Meerlo
30-1-2020 VC Kessel 4 21.00 Kessel
3-2-2019 AV Flash 3 21.00 Arcen
10-2-2020 AV Flash 3 21.00 Arcen
11-2-2020 Ijsselstein 2 20.30 Ijstelstein
11-2-2020 VC Olympia 4 20.00 Panningen
12-2-2020 Touch '80 20.00 Blerick
2-3-2020 Aspargos 2 20.30 Grubbenvorst
2-3-2020 VC Trivia 6 21.30 America
5-3-2020 Set Up 5 19.20 Meerlo
5-3-2020 VC Kessel 4 21.00 Kessel
16-3-2020 AV Flash 3 21.00 Arcen
17-3-2020 Ijsselstein 2 20.30 Ijstelstein
18-3-2020 Touch '80 20.00 Blerick
19-3-2020 VC Kessel 4 21.00 Kessel
30-3-2020 VC Trivia 6 21.30 America
31-3-2020 Ijsselstein 2 20.30 Ijstelstein
31-3-2020 VC Olympia 4 20.00 Panningen
2-4-2020 Set Up 5 19.20 Meerlo
15-4-2020 Touch '80 20.00 Blerick
16-4-2020 VC Kessel 4 21.00 Kessel
20-4-2020 Aspargos 2 20.30 Grubbenvorst
20-4-2020 AV Flash 3 21.00 Arcen
Uw internetbrowser is verouderd.

Voor een goede weergave is een recente versie van uw browser vereist. U kunt uw browser vernieuwen door de nieuwste versie te downloaden en te installeren.