09 TELEFOON + E-MAIL

Bestuur        
Dorine de Zeeuw   Voorzitter 06-52067344  voorzitter@avflash.nl
Ingrid Kaiser   Penningmeester 06-30737767 penningmeester@avflash.nl
Jacqueline in ’t Zandt    Secretariaat 06-48794965 secretariaat@avflash.nl
Pierre Vergeldt   Technischezaken  06-46270421 technischezaken@avflash.nl
Bas Rothoff    Technischezaken  06-28597967 technischezaken@avflash.nl
Ed Timmermans   Algemene zaken 06-21254750  algemenezaken@avflash.nl
Marijn van der Beele   Algemene zaken 06-23320872  algemenezaken2@avflash.nl
Jetty van Bakel   Algemene zaken 06-29576881 algemenenzaken3@avflash.nl
Marieke Wijers   Algemene zaken 06-41244150 algemenezaken4@avflash.nl
         
Commissie-coördinatoren        
Danielle Kaiser   Wedstrijdsecretariaat 077-4732852 wedstrijdsecretariaat@avflash.nl
Yvonne van Giesen-van de Stay   Ledenadministratie 077-4731840 roelenyvonne@ziggo.nl
Ed Timmermans   Jeugdkamp coördinator 06-21254750   algemenezaken@avflash.nl
Marieke Wijers   Flitscommissie 06-41244150 algemenezaken4@avflash.nl
Bernie Kaiser   Site beheer/Publicatie Maasdorpen 077-4732852 nieuws@avflash.nl
Ed Timmermans   Sponsorcommissie 06-21254750  algemenezaken@avflash.nl
Irma van Ooijen   Materiaalbeheerder kleding 077-4733647 kledingbeheer@avflash.nl
Bas Rothoff    Materialen overige 06-28597967 technischezaken@avflash.nl
Patricia Smits   Pupil van de week 077-4739060 smits.opheij@home.nl
         
Toernooi commissie        
Dorine de Zeeuw   Toernooi zaken algemeen 077-4734667  voorzitter@avflash.nl
Gerry vd Zanden   Toernooi secretariaat 06-50678887 toernooisecr@avflash.nl
Bernie Kaiser   Keuken coördinator 077-4732852 nieuws@avflash.nl
Bianca Aerts   2e keuken coördinator 077-4739473 bianca.aerts@xs4all.nl
Ingrid Kaiser   Penningmeester 06-30737767 penningmeester@avflash.nl
Jan Stoevenbelt   Arbitrage 077-4732246 stoe@home.nl
Pierre Vergeldt   Arbitrage / aanmeldingen 06-46270421 pierre@web-id.nl
Ilja Paschke   Techniek 077-4731588 paschke@hetnet.nl
Leon Huys   Techniek 06-30375393 l-huys@home.nl
         
         
Stratentoernooi        
Jetty van Bakel   Stratentoernooi 06-29576881  algemenezaken3@avflash.nl
Marijn van der Beele   Stratentoernooi 06-23320872  algemenezaken2@avflash.nl
Imke Reutelingsperger   Stratentoernooi 06-22089157 imkereut@hotmail.com
         
Technische commissie        
Bas Rothoff / Pierre Vergeldt   Technische zaken algemeen 06-28597967 technischezaken@avflash.nl
Pierre Vergeldt    Circulatievolleybal   06-46270421 technischezaken@avflash.nl 
Bas Rothoff   Aansturen scheidsrechters 06-28597967 technischezaken@avflash.nl
Jan Stoevenbelt   Scheidsrechter Opleiding 077-4732246 stoe@home.nl
Stefan Hermans   Scheidsrechter Opleiding    
Bas Rothoff / Pierre Vergeldt   Nevobo contact  06-23320872 technischezaken@avflash.nl
         
Overigen        
Bernie Kaiser   Verenigingsfotograaf 077-4732852 nieuws@avflash.nl 
Ed Timmermans   namens AV Flash bestuurslid van
Stichting Verenigingsleven Arcen
06-21254750 algemenezaken@avflash.nl

10-09-2017

 

Uw internetbrowser is verouderd.

Voor een goede weergave is een recente versie van uw browser vereist. U kunt uw browser vernieuwen door de nieuwste versie te downloaden en te installeren.