Teamindeling 2019-2020

De onderstaande voorlopige teamindeling voor seizoen 2019-2020 is met de grootste zorg samengesteld.

Deze teamindeling gaat na het jeugdkamp, vanaf 20 mei, in.

We hebben op dit moment nog een (groot) tekort aan trainers en coaches.
Dus als er ouders en/of spelers zijn die nog trainen willen geven of willen coachen, kunnen zich melden bij de technische commissie.

Ook de nieuwe (voorlopige) trainingsdata gaan per direct in na het jeugdkamp, indien er voor een team nog geen (vaste) trainer is, zal dit zo goed mogelijk worden opgevangen door bestaande trainers.

Circulatie 2 

Meis Beelen
Dani van Dijk
Isa Geurts
Linn Haelermans
Isa van den Kroonenberg
Ieke Reutelingsperger

Circulatie 4

Florien van Giesen
Maartje Lichteveld
Carice Raijer
Zuzanna Rejch
Daantje Rijnen
 

Circulatie 5

Daniel Arab
Iris Clevis
Eline Derks
Kyra van Megen
Ala Sochacte

Circulatie 6

Lise Clabbers
Maartje van Giesen
Manon Naus
Josje Rijnen
Fleur Spee

MC 3 (tweede klasse)

Levi Deenen
Luna Drissen
Lotte Hoppenbrouwers
Britt Peeters
Imke Smits
Gina Verheijen

 

MC 2 (tweede klasse)

Eilza Derks
Kaylee Hofmans
Amber Raijer
Janne Reinders
Lieke van der Sterre
Lieke Welles

 

MC 1 (eerste klasse)

Suus Beerkens
Kim Curfs
​Julia Haagmans
Lindsey Harder
Nikki van Hoek
Vera Naus
Iris Smits

MB 1 (hoofdklasse)

Lisa Curfs
Renske Hermans
Jolie Hermsen
Noa van Lipzig
Lieve Pingen
Renee Smits
Famke Timmermans
Anne Vousten
Maartje Welles

Dames 3 (derde klasse)

Meyke Beerkens
Lisa Haagmans
Indy Reinders
Lina Rothoff
Kimberly Vermeulen
Femke Wienen
Jouke Wienen
 

Dames 2 (tweede klasse)

Pien Achten
Loes Albers
Mila Baltisse
Nadine Bosman
Lisa van Hoek
Marit Kuijpers
Emma Mosdzien
Loni Rayer

 

Dames 1 (tweede klasse)

Daniëlle Bosman
Merel Braam
Sharon Houben
Mari Janssen
Joska Rheiter
Lieke Smets
Amber Steegh
Yvon Wennekers
Bo de Zeeuw

Vera Valckx  eerste helft afwezig

Heren 3 (geen competitie)

Niek Broeren
Giel Cornelissen
Rick van Elk 
Len Smits
Levi Soethoudt

 

Heren 2 (tweede klasse)

Erwin Achten
Daniel Born
Niek Curfs
Marijn van Duijl
Gerrie Kepser
Dave Peeters
Bas Rothoff
Frank van de Stay
Max Valckx

Alleen meetrainen
Peter Janssen
Pim Schreurs
Pierre Vergeldt
Willy Verhaagh

 

Heren 1 (tweede klasse)

Miel Achten
Pelle van den Bekerom
Tieme van den Bekerom
Jesse Bos   
Givan Hegger
Max Janssen
Jordy Peeters
Bjorn Theelen
Sem Timmermans
Jan Wijers
Willem Wijers

 

Dames Recreanten 4 (Boxmeer)

Jetty van Bakel
Iris Beeker
Marijn van der Beele
Ellen v.d. Bekerom
Suzanne Feddema
Ilse Hendriks
Aniek Rheiter
Marieke Wijers

 

Dames / MIX Recreanten 3 (Sevenum)

Bianca Aerts
Esther van Duijl
Lobke van Giesen
Desiree van Haaren
Anita Harder
Charlotte Janssen
Rachel van Swelm
Ellen Wijnhoven 

 

Dames Recreanten 2 (Sevenum)

Mariska Bauer
Anita Hegger
Nancy Hofmans
Lieke Hermans - Clabbers
Loes Ketels
Ankie Spee-Hegger
Nadine Stiel
Anne-marie Vervoort
Martine Wolters

 

Dames Recreanten 1 (Sevenum)

Marjo Van den Bercken
Joyce Houben
Debbie Kersten
Jose Lagarde
Leida Reijmer - Geelen
Gonnie Reivers
Nicole Reutelingsperger
Patricia Smits
Jacqueline in ’t Zandt

 

 

 

 

Uw internetbrowser is verouderd.

Voor een goede weergave is een recente versie van uw browser vereist. U kunt uw browser vernieuwen door de nieuwste versie te downloaden en te installeren.